zdravotnické zařízení

1. Rozšířené preventivní prohlídky


2. Konzultace v poradnách


3. Očkování


4. Vyšetření krevních skupin a Rh faktorů


5. Vyšetření za účelem vydání


 

Rozšířené preventivní prohlídky


Provádíme preventivní prohlídky zaměřené na předcházení civilizačním chorobám, důsledkům dědičné dispozice a doporučení zdravého životního stylu u registrovaných pacientů v rámci dvouleté preventivní prohlídky hrazené zdravotními pojišťovnami, u neregistrovaných pacientů nebo u registrovaných pacientů v termínů kratším dvou let na vyžádání a za přímou úhradu.

 

Základním vyšetřením každé preventivní prohlídky je podrobná rodinná i osobní anamnéza, subjektivní potíže pacienta, celkové objektivní vyšetření včetně stanovení BMI laboratorních vyšetřeních (KO, JT, lipidový metabolismus, glykémie, dle věku haemokul, EKG, RTG – s + p, zhodnocení onkologického rizika, PSA u mužů, mamografie, sono břicha). Dle potřeby vyšetření kardiovaskulárního a respiračního aparátu – echo kardio, ergometrie, Holter vyšetření s 24 – hodinovým sledováním TK, EKG, spirometrie. V případě nutnosti zajistíme potřebné specifické vyšetření/CT, MRI, SPECT, PET, BAEP, AG MRI atd./na specialisovaných renomovaných pracovištích dle typu potíží pacienta.

 

Závěrem provede příslušný PL zhodnocení provedených vyšetřeních a seznámí pacienta se závěrem a doporučí další vhodný postup jak léčebný, dietní a pohybový režim i vzhledem k pracovnímu zatížení. Vyhodnotí riziko vyplývající z rodinné, osobní anamnézy a ze zvyků pacienta. Doporučí další případná doplňující vyšetření a vzhledem k rizikům stanoví další preventivní prohlídku.


Konzultace v poradnách


Interní oddělení – při poruchách lipidového metabolizmu

 • při onemocnění cukrovkou
 • osteoporose
 • redukce nadváhy
 • onemocnění kardiovaskulárního aparátu

neurologické oddělení – poradna pro záchvatová onemocnění a bolestí hlavy, počítačové EEG vyšetření

 • poradna pro poruchy pohybového aparátu, péče od akutních potíží až po případné převzetí neurochirurgickým pracovištěm
 • extrapyramidová poradna
 • poradna pro poruchy paměti

oční oddělení – strabologická poradna (konzultace příčin šilhání)

 • glaukomová poradna (zelený zákal)
 • ambulantní chirurgické zákroky

ušní, nosní, krční oddělení – vyšetření nutná k předpisu sluchadel,jejich aplikace.

od 1.9.2005 ve spolupráci s poradnou pro poruchy spánku a spánkovou laboratoří firmy Unimedis rozbor poruch spánku, příčin chrápání, které mohou být projevem syndromu spánkové apnoe (opakované zástavy dechu během spánku) a pomoc při řešení těchto problémů, zajištění polysomnografického záznamu


Očkování


hepatitidě A, B, klíšťové encephalitidě,meningokokové meningitidě,chřipce. (z důvodů bezpečného podání je vhodná aplikace ve zdravotnickém zařízení).


Vyšetření krevních skupin a Rh faktorů
Vyšetření za účelem vydání

 • zdravotních průkazů
 • řidičských průkazů
 • zbrojních pasů
 • průkazů pilotů sportovních letadel
Novinky

Oznámení

Očkování proti Covid -19 zatím pouze podle instrukcí Ministerstva zdravotnictví, centrální registr.

Vyšetření ve všech  ambulancích je možné pouze pro objednané  pacienty  nebo po předchozí telefonní  domluvě s konkrétním lékařem .Doporučujeme vstup do ordinace s respirátorem třídy FFP2.Aby se zamezilo potkávání pacientů v čekárně, jsou pacienti objednáváni na určený čas.

Všichni pacienti, kteří vstoupí do ambulance, potvrdí, že nejsou  v karanténě a že si nejsou vědomi  kontaktu s osobou Covid-19 pozitivní.

MUDr.Nekvapilová  od 1. 9 .2020 rozšiřuje ordinační hodiny, pondělí až středa 7.30-13.30

 

děkujeme za pochopení

 

 

 

Kde nás najdete

Click to open larger map