zdravotnické zařízení

1. Rozšířené preventivní prohlídky


2. Konzultace v poradnách


3. Očkování


4. Vyšetření krevních skupin a Rh faktorů


5. Vyšetření za účelem vydání


 

Rozšířené preventivní prohlídky


Provádíme preventivní prohlídky zaměřené na předcházení civilizačním chorobám, důsledkům dědičné dispozice a doporučení zdravého životního stylu u registrovaných pacientů v rámci dvouleté preventivní prohlídky hrazené zdravotními pojišťovnami, u neregistrovaných pacientů nebo u registrovaných pacientů v termínů kratším dvou let na vyžádání a za přímou úhradu.

 

Základním vyšetřením každé preventivní prohlídky je podrobná rodinná i osobní anamnéza, subjektivní potíže pacienta, celkové objektivní vyšetření včetně stanovení BMI laboratorních vyšetřeních (KO, JT, lipidový metabolismus, glykémie, dle věku haemokul, EKG, RTG – s + p, zhodnocení onkologického rizika, PSA u mužů, mamografie, sono břicha). Dle potřeby vyšetření kardiovaskulárního a respiračního aparátu – echo kardio, ergometrie, Holter vyšetření s 24 – hodinovým sledováním TK, EKG, spirometrie. V případě nutnosti zajistíme potřebné specifické vyšetření/CT, MRI, SPECT, PET, BAEP, AG MRI atd./na specialisovaných renomovaných pracovištích dle typu potíží pacienta.

 

Závěrem provede příslušný PL zhodnocení provedených vyšetřeních a seznámí pacienta se závěrem a doporučí další vhodný postup jak léčebný, dietní a pohybový režim i vzhledem k pracovnímu zatížení. Vyhodnotí riziko vyplývající z rodinné, osobní anamnézy a ze zvyků pacienta. Doporučí další případná doplňující vyšetření a vzhledem k rizikům stanoví další preventivní prohlídku.


Konzultace v poradnách


Interní oddělení – při poruchách lipidového metabolizmu

 • při onemocnění cukrovkou
 • osteoporose
 • redukce nadváhy
 • onemocnění kardiovaskulárního aparátu

neurologické oddělení – poradna pro záchvatová onemocnění a bolestí hlavy, počítačové EEG vyšetření

 • poradna pro poruchy pohybového aparátu, péče od akutních potíží až po případné převzetí neurochirurgickým pracovištěm
 • extrapyramidová poradna
 • poradna pro poruchy paměti

oční oddělení – strabologická poradna (konzultace příčin šilhání)

 • glaukomová poradna (zelený zákal)
 • ambulantní chirurgické zákroky

ušní, nosní, krční oddělení – vyšetření nutná k předpisu sluchadel,jejich aplikace.

od 1.9.2005 ve spolupráci s poradnou pro poruchy spánku a spánkovou laboratoří firmy Unimedis rozbor poruch spánku, příčin chrápání, které mohou být projevem syndromu spánkové apnoe (opakované zástavy dechu během spánku) a pomoc při řešení těchto problémů, zajištění polysomnografického záznamu


Očkování


hepatitidě A, B, klíšťové encephalitidě,meningokokové meningitidě,chřipce. (z důvodů bezpečného podání je vhodná aplikace ve zdravotnickém zařízení).


Vyšetření krevních skupin a Rh faktorů
Vyšetření za účelem vydání

 • zdravotních průkazů
 • řidičských průkazů
 • zbrojních pasů
 • průkazů pilotů sportovních letadel
Novinky

Oznámení

Po dobu onemocnění MUDr. Roitha je nezměněná ambulance MUDr. Žákové, v pondělí a úterý zastupují MUDr. Nekvapilová a MUDr. Pázlerová ve svých ambulancích.

Vyšetření ve všech  ambulancích je možné pouze pro objednané  pacienty  nebo po předchozí telefonní  domluvě s konkrétním lékařem . Vstup do ordinace s respirátorem třídy FFP2.Aby se zamezilo potkávání pacientů v čekárně, jsou pacienti objednáváni na určený čas.

Od 1. 5. 2021 je provozovatelem ORL ambulance společnost Alfa Medica s.r.o, tel. 283022147

děkujeme za pochopení

 

 

 

Kde nás najdete

Click to open larger map